Сучасне життя іноді потребує повної віддачі на роботі, і на побут зовсім не залишається часу. Особливо це відчуваю ті, хто ще й самі готують їжу вдома. У таких випадках ну дуже хочеться все кинути і забити морозилку до відмови пельменями. Але така «дієта» дуже швидко дасть свої гіркі плоди, тому доводиться шукати варіанти. Одним з таких може бути доставка готової їжі додому на тиждень.

В якому вигляді можуть доставляти їжу в будинок?

Поки що відкладемо в сторону питання тижневого абонемента і просто розглянемо кілька варіантів такої «їжі за викликом». Ми звернемо увагу і на різноманітність, і на якість такої їжі з позиції здорового харчування.
Отже, національна кухня і фаст-фуд: суші, піца, локшина, гамбургери, картоплю фрі – всі ці страви дуже смачні та поживні. Вони дозволять наїстися до відвалу і нічого для цього не робити. Все добре, але… В них міститься стільки солі і жиру, що на ранок ви ризикуєте трохи здивуватися своїм набряковим щоках, а пізніше – пополневшим стегон. Навіть суші, здавалося б, майже корисне блюдо, теж в цьому питанні не нешкідливі – в них мало жиру, але білий рис, сіль, і ще деякі інгредієнти (в залежності від рецептури) все одно ставлять їх у список некорисних.
Другий варіант – набори «зроби сам». Вони складаються з зважених продуктів і рецепту, за яким з набору вийде їжа. Як правило, тут рідко зустрічаються складні страви, займають багато часу, але готувати все одно доведеться і кухню після цього мити теж. Крім того, не відразу можна знайти щось корисне, що хвилює тих, хто турбується про постать або здоров’я. Але плюсом залишається те, що ви бачите, що поклали під час готування.
Варіант номер три – ресторанна доставка. Тут все просто чудово: і форма, і зміст, але знову є недолік – ціна. Вона буде теж ресторанної і весь час так харчуватися можуть собі дозволити не всі.
Служби доставки готового харчування – вони надають на вибір страви зі свого меню (треба сказати, досить великого), де ви самі собі «зберете на стіл». Є цілі портали виключно зі здоровою їжею, що дуже зручно для споживачів, що стежать за своїм харчуванням. І там можна відразу скласти собі меню на тиждень і його будуть доставляти. Але є ризик «розійтися» і замовити зайвого, порушивши при цьому режим харчування.

А чи є вже готові меню?

А й справді, було б здорово, якби хтось склав гарне меню, все розклав по пакетиках і контейнерів і просто привіз прямо додому. В потрібний час відкрив, розігрів, поїв – і жодних проблем! І такі служби є. Наприклад, сервіс доставки готового харчування Grow Food пропонує своїм клієнтам наступні зручності:

  • Доставка їжі два або три рази в тиждень вам додому замість ходьби по магазинах і стояння біля плити;
  • Доступна вартість;
  • Всі порції зважені, порахований нутрієнтний склад та енергетична цінність а вся ця інформація вказана для клієнта на прикладеному меню;
  • Меню складається кращими фітнес-тренерами Дніпра з дотриманням балансу між білками, жирами і вуглеводами;
  • Кожен день меню відрізняється від інших і так весь тиждень;
  • Є вибір між різними системами, і відповідно наборами харчування;
  • Контейнери герметично упаковані і їх навіть можна брати з собою на роботу, на прогулянку або в спортзал.

Завдяки цьому доставка готової їжі додому на тиждень стає не просто реальністю, а можливістю забезпечити себе здоровим харчуванням за розумною ціною. Вам залишається просто зв’язатися з обраною компанією, визначитися з потрібним раціоном і зробити замовлення. Кур’єр привезе вам все за вказаною адресою.