Є люди, яким дуже хочеться правильно харчуватися, але з різних причин у них не завжди виходить. Вони по-різному знаходять вихід із ситуації: хтось купує в кулінарії максимально наближені до дієтичних готові страви, хтось харчується овочевими нарізками і вареним м’ясом. Але є й ті, хто розчаровується у своєму починанні і вирішує кинути це все. Саме для таких людей і створена доставка дієтичної їжі на будинок. Але чи є мінуси? Спробуємо дізнатися.

Чому люди не довіряють доставках їжі?

Існує безліч міфів і «страшилок», згідно з яким в таку їжу кладуть зіпсовані продукти, не кондицію, а готують її в антисанітарних умовах антисанітарні люди. Безумовно, це перебільшення, але частка таких страхів є. Їх можна зрозуміти, вони не бачать виробничих умов та кухарів. Але поспішаємо втішити – ступінь контролю за харчовою промисловістю в наш час так високий, що просто не має сенсу ризикувати всім підприємством заради сьогочасної копійчаної вигоди.
Друге побоювання більш реальне – споживачі бояться, що за своїм складом така їжа може виявитися не зовсім дієтичної. Вони припускають, що недобросовісний або просто некомпетентний виробник не дотримається норм і співвідношень поживних речовин і ця порція може виявитися зайвою в загальній системі харчування. На жаль, цей ризик досить реальний, адже кожна компанія сама розробляє меню, а часом і рецептуру страв. Уникнути цього можна, лише вибравши перевірену службу доставки, з деяким досвідом в даній сфері і вичерпною інформацією про склад і поживну цінність страв у відкритому доступі.
Також потенційних клієнтів таких служб лякає ризик повторення і одноманітності. Дійсно, навіть найвишуканіші страви можуть набриднути до відрази, якщо харчуватися тільки ними. Цього можна уникнути, просто уважно вивчивши меню і проаналізувавши відгуки. До речі, якщо їх немає, то краще подивіться іншого постачальника.
Але є ще одне питання, яке хвилює людей, охочих замовляти дієтхарчування додому: а чи варто з цим зв’язуватись?

Переваги, які дає доставка дієтичної їжі на будинок

Давайте на хвилинку уявимо собі, що у вас стандартний 8-годинний робочий день, плюс дві години на дорогу з заходами в магазин увечері, плюс годину обідньої перерви, плюс загалом півтори години на тренування і півгодини на дорогу, душ, поговорити. Разом – вже тринадцять годин. Крім цього, вам ще доведеться витратити не менше двох годин (всього за день) на приготування їжі. У сухому залишку – сім годин на сон. Часу на життя не залишилося. А ці дві години, витрачені на приготування, можна було б витратити на більш приємні заняття. Але, крім часу, ще заощаджуються сили і нерви, а якщо врахувати, що звернетеся ви як раз в хорошу фірму, то і в якості, і в поживної цінності страв вам сумніватись не доводиться.
Ще один позитивний аспект – мобільність. Більшість такої їжі упаковується в герметичні контейнери, в яких її легко брати з собою куди завгодно. І тепер немає спокуси пообідати чимось не зовсім здоровим – у вас вже готовий корисний і смачний обід. Не менш важливим можна вважати і той момент, що тепер не доведеться проводити закупівлю продуктів. Це вбереже від виникає бажання купити щось зайве і не вписується в систему харчування.
Гарним прикладом такого сервісу служить компанія Organic Food. Їх меню було розроблено кращими фітнес-тренерами  і реалізована прекрасними, високопрофесійними кухарями. Крім того, кожен день в цьому раціоні – унікальний, і він вам не скоро приїсться. Замовляючи таку їжу, ви можете бути впевненими, що ваша порція принесе вам тільки користь і задоволення від смачної і здорової їжі.