Успішна людина, як правило, успішний у всьому. І кар’єра, яка розвивається, і зовнішність – все в порядку. На таких завжди дивляться із заздрістю і прагнуть викрити в якісь хитрощі. Але насправді все це – результат копіткої праці в першу чергу над собою. Особливо складно при старанній роботі правильно організувати повноцінне і якісне харчування.

Складності харчування кар’єристів

Успішна кар’єра – запорука фінансового благополуччя, а здоровий спосіб життя – запорука сяючого вигляду. Як же поєднати ці два аспекти. На щастя, сучасні спортзали працюють практично цілодобово, і офісний трудівник може спокійно зняти стрес робочого дня на хорошій тренуванні навіть після дев’ятої вечора. А от з організацією харчування можуть виникнути проблеми. Справа в тому, список варіантів, де можна підкріпитися хоч і немало, але вони навряд чи відповідають нормам правильного харчування:

 • Комплексні обіди в офісному кафе або їдальні – там, як правило, використовуються дешеві продукти з надмірною калорійністю. На гарнір, як правило, картоплю чи макарони, рідше гречка, мінімум салатів і жирні м’ясні страви. Плюс калорійні десерти, від яких важко відмовитися;
 • Доставка їжі в офіс – більшість знають тільки номери піцерій і суші-барів. А от номери служби, організуючи дієтичні обіди з доставкою, у записній книжці, як правило, немає;
 • Їжа швидкого приготування – тут і коментар не потрібен, суцільна сіль, жир і прості вуглеводи.

Є ще один спосіб забезпечити себе здоровим обідом на роботі – це готувати його вдома і брати з собою. Але це вимагає чималих витрат часу на покупку продуктів, їх підготовку та приготування страв. Такий спосіб не дуже підходить людям, які проводять на роботі від 12 до 14 годин в день.
Крім того, ще одним ворогом старанних трудівників є систематичне порушення режиму харчування. Це не тільки служить фактором розвитку багатьох захворювань шлунково-кишкового тракту, але й може суттєво порушити обмін речовин. Тривале очікування прийому їжі організм перемикає у режим економії» і провокує зниження рівня метаболізму. Результатом такого ефекту буде збільшення у вазі навіть при помірному споживанні їжі, розвиток інтоксикації організму продуктами розпаду поживних речовин.

Чи існують дієтичні обіди з доставкою?

В умовах ринкової економіки діє закон – попит породжує пропозицію. Зростаюча популярність здорового способу життя неминуче породила пропозицію різних послуг спортивних залів і тренерів, а також ресторанів і кафе здорового харчування. Природно, що при цих закладах сформувалися служби доставки готових страв. Але, крім сервісів при ресторанах і кафе, з’явилися організації, що спеціалізуються тільки на доставку страв. У них є ряд переваг перед ресторанами:

 • Немає ресторанної націнки, в яку включена заробітна плата персоналу залу, оренда і обслуговування залу;
 • Є розроблені і збалансовані меню на кожен день на весь тиждень. У ресторані клієнт сам вбирає перелік страв і може не укластися в рекомендовані норми та співвідношення;
 • Є можливість розробляти спеціальні герметичні контейнери, які зручно брати з собою на роботу і можна розігрівати в мікрохвильовій печі. У ресторанах ж далеко не завжди використовується якісна і надійна упаковка.

При бажанні можна знайти ще чимало переваг у таких постачальників харчування, але як вибрати кращого?

Що має відрізняти хорошу службу доставки?

Дієтичні обіди з доставкою повинні відповідати деяким критеріям, наведеним нижче:

 • Забезпечувати організм всіма необхідними поживними речовинами;
 • Бути збалансованими за співвідношенням білків, жирів і вуглеводів;
 • Готуватися з високоякісної сировини і продуктів;
 • Мати зручну герметичну упаковку, придатну для використання в мікрохвильових печах;
 • Складатися професійними дієтологами або фітнес-тренерами.

Саме цими якостями володіє продукція компанії Organic Food. Дана компанія пропонує своїм клієнтам на вибір п’ять варіантів меню для різних видів фізичної активності і для різних цілей:

 • Для набору м’язової маси;
 • Для сушіння (або схуднення);
 • Два варіанти звичайного збалансованого раціону;
 • Меню для людей, які регулярно займаються спортом.

У кожному з цих варіантів є меню на п’ять і сім днів, що включають в себе всі прийоми їжі. Такий обід дуже просто брати з собою на роботу, оскільки кожна страва упаковано в зручну і герметичну упаковку. Меню для всіх варіантів складалися кращими фітнес-тренерами , з урахуванням всіх норм здорового і спортивного харчування, і є повністю збалансованим і містить всі необхідні речовини. Для замовлення доставки достатньо просто зайти на сайт Organic Food і вибрати потрібний тариф. Доставка буде здійснюватися два або три рази в тиждень кур’єром. Більше не буде необхідність топтатися на кухні і бігати по магазинах – здоровий обід організувати насправді набагато простіше.