Бути здоровим, підтягнутим і повним енергії допоможе спорт і правильне регулярне харчування. Їжа насичує організм безліччю мікроелементів, які він не здатний виробити самостійно. Вона відіграє роль енергетичного джерела, впливає на обмінні процеси, покращує якість життя та допомагає контролювати вагу. Однак на це здатний тільки збалансований раціон. Ви можете скласти його самостійно або ж спробувати готове дієтичне харчування з доставкою. Другий варіант оцінять не тільки спортсмени, але і ті, хто більшу частину часу перебуває на роботі або в роз’їздах. Наші лінійки меню Organic Food дозволять вам їсти вчасно і смачно, де б ви не знаходилися!

Користь дієтичної їжі

На відміну від короткочасних популярних дієт, в яких дуже багато обмежень в їжі, збалансоване дієтичне меню дозволяє вживати будь-які продукти. При цьому вам не потрібно влаштовувати непотрібні і шкідливі для травлення розвантажувальні дні, голодувати або відмовлятися від солодких страв. Однак навіть здорове харчування передбачає деякі коригування щоденного раціону:

  • Зниження кількості солоних і гострих страв;
  • Вживання мінімальної кількості рафінованого цукру. Допустимо використання цукрозамінників. Наприклад, у нашому меню для схуднення «Fit» використовується натуральний замінник «Fitparad 7». Ми додаємо його в торти, сирники, джеми, які за смаком не відрізняються від солодощів, приготованих звичайним способом;
  • Приготування страв на пару, відварювання, гасіння, а також запікання без використання майонезу або тваринного жиру. Ви можете готувати овочі, м’ясо або фрукти на мангалі і навіть смажити на сковороді з антипригарним покриттям, але без додавання олії;
  • Крім кави або чаю, необхідно пити достатню кількість води в день, особливо в жарку погоду.

Їжа принесе користь, якщо буде відрізнятися різноманітністю, містити рослинні і тваринні білки, ненасичені жири, складні вуглеводи, клітковину. Не забувайте про калорії – головного ворога красивої фігури. Якщо ви ведете малорухливий спосіб життя, то калорійність раціону повинна складати не більше 2000 ккал. При бажанні схуднути, енергетичну цінність раціону слід зменшити на 500 ккал.

Корисні поради від Organic Food

Переходити від вашого звичайного меню дієтичного харчування потрібно поступово. Ми пропонуємо перший місяць харчуватися лінійкою «Daily», в якій передбачено чотириразовий прийом їжі на 1400 ккал в добу. При цьому бажано займатися аеробними навантаженнями, щоб запасені жирові відкладення почали спалюватися. На наступний місяць ви можете замовити дієтичне харчування «Fit» з доставкою додому. Воно включає п’ятиразове харчування на 1200 ккал зі зниженим кількістю вуглеводів. Таким чином, ви без стресу допоможете організму перебудуватися і звикнути до нового способу життя. Досягнувши бажаного результату, ми радимо вам дотримуватися встановленого раціону постійно, і тоді зайві кілограми ніколи до вас не повернуться!

Про якість наших страв

Ми ретельно стежимо за якістю продуктів і свіжістю страв, тому доставка здійснюється в день приготування їжі вранці з 8:00 до 12:00 або ввечері з 20:00 до 23:00. Їжа фасується по спеціальним герметичним контейнерів з температурним контролем і зазначеною датою приготування. Така упаковка буде зберігати свіжість їжі кілька днів за умови правильного зберігання. Так, якщо ви берете контейнер з стравою в дорогу, то бажано помістити його в сумку-холодильник, щоб уникнути псування. Спробуйте харчуватися за програмою Organic Food – ви будете завжди ситі і задоволені!