Дієтичне харчування для схуднення, меню на тиждень є меншим за калорійністю, ніж Ваш звичайний раціон. Норма нутрієнтів визначається Вашими параметрами. Зазвичай калораж для зниження ваги складає від 1200 до 2000 кк.
Основними правилами складання меню є: підрахунок нутрієнтів, до яких належать білки, вуглеводи і жири, а також кількість уживаних калорій. Їх можна порахувати, використовуючи ваги, спеціальні довідники для технологів, або додаток з даними про КБЖВ. Важливо отримувати з вживаної їжею менше енергії, ніж Ви витратите протягом дня і не виходити за межі допустимої норми. Приймати їжу необхідно за розкладом, але прийоми їжі не повинні бути рідше ніж через кожні три години, це гарантує прискорення обміну речовин, засвоюваність їжі і відсутність голоду. Порції їжі повинні бути невеликі за розміром, від 150 до 250гр, це залежить від страви і необхідного Вам добового калоражу. Слідкуйте за тим, щоб Ваш організм не був зневоднений і отримував достатню кількість питної води, більше двох літрів в день.

Дієтичне харчування для схуднення, меню на тиждень обов’язково повинно бути різноманітним, інакше дотримуватися дієти без зривів буде набагато складніше. Меню повинне включати в себе пісне м’ясо, знежирену молочну продукцію (2-3% жирності), овочі, зелень, яйця, крупи, макарони (твердих сортів), за бажанням рибу і морепродукти. Бажано приймаючи їжу вибирати посуд невелику за розміром, так візуально кількість їжі буде здаватися більше і Вам буде простіше насититися.
Приготувати смачну їжу — просто, набагато складніше зробити корисне і смачне блюдо, знайти час на вибір правильних продуктів і підрахунок КБЖВ. Вирішити проблему правильного меню для зниження ваги Вам допоможе сервіс по доставці правильного порційного харчування Organic Food. Вас чекають п’ять різних по калорійності і цілям лінійок, кожна з яких збалансована за нутрієнтів і калоріях. Вибрати відповідне меню для Вашої мети завжди допоможуть менеджери компанії, а їжа буде доставлена в зручне для Вас місце. Довірте турботу про своє харчування професіоналам своєї справи і почніть правильно харчуватися вже сьогодні!