Кожен чоловік хотів би мати відмінне здоров’я, привабливий зовнішній вигляд, здоровий організм і красиве тіло. І, намагаючись прийти до таких результатів, люди намагаються займатися спортом, дотримуючись при цьому принципів правильного харчування і різноманітних дієт.
Дієти і правильне харчування для схуднення – це не просто обмеження у вживанні певних груп продуктів. Це ціла система, яка передбачає збалансованість їжі, облік калорій, порційне поділ прийомів їжі і, звичайно ж, фізичні навантаження.

Як відновити організм на правильне харчування?

Якщо Ви вирішили перейти на правильне харчування, то, в першу чергу, потрібно назавжди забути про існування фастфудів, солодощів, борошняних продуктів і неправильного режиму. Змусивши свій організм відмовитися від вищепереліченого, варто миттєво переключити свою свідомість на способи приготування їжі. Правильне харчування передбачає повну відмову від таких термічних обробок продуктів, як жарка. Всі продукти готуються на пару або запікаються в духовій шафі.
Важливим етапом на шляху до правильного харчування вважається і вміння підраховувати калорії. Скільки організму на добу потрібно калорій, залежить від індивідуальних особливостей людини, від його фізичної активності і поставлених цілей.
Важливим моментом при такому процесі, як дієта і правильне харчування для схуднення, є дотримання режиму харчування. Харчуватися при такому ритмі і способі життя необхідно не просто правильно, але і порційно, дробно. Краще їсти часто, але не великими порціями. Таким чином, Ваш організм буде встигати «переробляти» ті мікроелементи, які до нього надходять, не відкладаючи їх «про запас».
При дотриманні дієти і при правильному способі життя не варто забувати і про питному режимі. Організму важливо отримувати достатню кількість води, особливо, якщо мова йде про дієти і фізичних навантаженнях. В таких випадках людина має випивати за добу не менше 1,5 літра очищеної води. При цьому варто пам’ятати, що соки, чай, кава та інші напої не замінюють на чисту воду.

Як досягти хороших результатів при дієті?

Розрахунок калорій, білків, жирів та вуглеводів може стати каменем спотикання для багатьох людей, які вирішили дотримуватися дієти і принципів правильного харчування. У таких випадках раціональніше всього звернутися за допомогою до професійних дієтологів і фітнес-тренерів.
Наша компанія надає свої послуги за розрахунком збалансованості харчування для кожного індивідуального клієнта. Штат нашої компанії – це фахівці в області дієтології, харчування та спорту, готові прийти до Вас на допомога. Ми пропонуємо підібрати індивідуальне меню з найбільш якісних і корисних продуктів, в залежності від поставлених Вами цілей. Наші кухарі готують для Вас індивідуальне меню і розбивають кожну страву на порції. Таким чином, ви можете харчуватися весь тиждень, не витрачаючи свій час на покупку продуктів і приготування корисних страв з них.
Меню, пропоноване нашими шеф-кухарями, не лише напрочуд різноманітне, але і корисно. Кожен інгредієнт нашого страви – це набір вітамінів, жирів, білків і вуглеводів, який потрібен саме Вам. А в результаті прийому таких страв Ви зможете на собі відчути дію дієти, поповнюючи свій організм зарядами життєво важливої енергії!