Як часто ми чуємо слова «дієта» і «ПХ»? Про це розповідають по телебаченню, кількість статей в інтернеті на цю тему стрімко зростає. Давайте спробуємо розібратися, дієта ПХ що це?
Насамперед, необхідно з’ясувати, що ж означають ці слова окремо. Під дієтою ми розуміємо певний раціон харчування, що включає в себе різні продукти, з метою знизити вагу або привести фігуру у форму. ПХ – правильне харчування, яке передбачає вживання в їжу збалансованою, здорової їжі. Склавши всі разом, ми отримуємо, що дієта ПХ – це раціон харчування, побудований на правильних, здорових продукти, які приносять організму тільки користь, і вживаються з урахуванням індивідуальних особливостей організму.
Але яким повинен бути раціон, щоб він приносив користь? Як його правильно скласти, підібрати баланс продуктів і з’єднати їх у смачне, корисне блюдо? Сил на це піде багато, а часу – ще більше. Звичайно, якщо ваша робота дозволяє приділяти достатньо часу на приготування їжі і походи по магазинах, тоді можна пошукати в інтернеті, і знайти готове меню на тиждень. А якщо часу на це немає? Як бути в такій ситуації? Раціональним і зручним способом налагодити своє харчування, зробити його правильним і збалансованим, стане звернення в компанію Organic Food.

У Organic Food – правильне і збалансоване харчування

Компанія Organic Food спеціалізується на приготуванні і доставці правильного, збалансованого харчування. Над створенням меню працюють дієтологи і фітнес-тренери, які, орієнтуючись на різні потреби та цілі людей, які розробляють раціон. На вибір клієнтам запропоновано кілька лінійок харчування, які відрізняються процентним співвідношенням білків, жирів і вуглеводів, а також мають різний калораж. Це дозволяє людині, виходячи зі своїх побажань, особливостей організму і навантажень, вибирати для себе харчування, яке приносить користь. Серед лінійок можна вибрати ту, яка спрямована на зниження ваги, на підтримання форми, на збільшення м’язової маси, з урахуванням особливостей організму, а також кількості витрачених калорій щодня.
Послуги Organic Food дозволяють економити час і сили, не займатися розрахунком БЖВ і калорій, не ходити по магазинах і не стояти біля плити. Все це вже зроблено за вас професіоналами.

Що передбачає дієта ПХ?

Давайте розберемося, дієта ПХ що це, і чим вона відрізняється від інших численних дієт? Якщо витратити трохи часу, і присвятити його вивчення дієт, запропонованих у різних джерелах, то можна помітити наступні. Всі дієти спрямовані на інтенсивне, стресових для організму зниження ваги, яке, як ми знаємо, може бути небезпечним. Часто це моно дієти, тобто, засновані на вживанні одного продукту протягом певного часу. Інший варіант – відмова від жирів, пояснюючи це тим, що жири збільшують вагу і сприяють появі целюліту, причому, не тільки у жінок, але і у чоловіків. Нерідко дієти передбачають раціон, добова калорійність якого критично низька.
Дієту ПХ, розроблену компанією Organic Food, важко назвати дієтою. Це – спосіб життя, це – турбота про свій організм і тілі, це можливість отримувати задоволення від їжі, і при цьому безпечно знижувати вагу. У ній передбачено:

  • Заміна «шкідливих» жирів корисними.
  • Велика кількість овочів, зелені, фруктів, у щоденному раціоні.
  • Приготування страв відбувається на пару, в духовці, або методом варіння.
  • Замість цукру і шкідливих кондитерських виробів – смачні і корисні десерти.
  • Денний раціон складається з п’яти або семи прийомів їжі, страви кожного мають оптимальний баланс білків, жирів і вуглеводів, а також потрібний обсяг калорій.

Додавши до дієти ПХ дотримання питного режиму, а також фізичні навантаження, ви вже дуже скоро помітите перші результати, які вас порадують. Виснажливі дієти з одноманітним меню – в минулому. З Organic Food дієта буде смачною, корисною, приємним, а головне – ефективною.