Модне слово «дієта» поступово втрачає своєї первісний зміст, стираючи межі і межі розуміння того, що потрібно організму для досягнення цілей. Сьогодні під цим словом розуміють правильне, збалансоване харчування, калораж якого залежить від того, хоче людина знизити вагу, підтримувати себе у формі або набрати м’язову масу. У кожному випадку розрахунок калорій, білків, жирів і вуглеводів, підбирається індивідуально, виходячи з показників тіла, фізичного навантаження, і бажаних результатів.
Відвідуючи тренажерний зал, кожен переслідує свою мету і наполегливо до неї рухається. Незалежно від того, до чого прагне спортсмен, важливою складовою на шляху до успіху є харчування і питний режим, які підлаштовуються під графік тренувань і передбачувані навантаження. Дієта для тренувань у тренажерному залі має кілька загальних рекомендацій, дотримуючись яких, спортсмен швидше помітить позитивний результат:

  • Потрібно харчуватися дрібно, невеликими порціями. Кількість прийомів їжі – 5-7 разів на день.
  • Зробити акцент на різноманітному харчуванні. Всі продукти важливі для людського організму, але тільки потрібно знати, яка кількість вжити в конкретному випадку.
  • Не вживати шкідливі продукти – майонези, кетчупи, цукор та інші.
  • Джерелом жирів вибрати рибу і горіхи, а також рослинні масла.
  • Правильно розраховувати співвідношення білків, жирів і вуглеводів в кожній порції, виходячи з цілей у спорті.
  • Дотримання питного режиму обов’язково.

У деяких випадках при заняттях в тренажерному залі особлива увага приділяється вживання в їжу білків, в деяких перевага віддається вуглеводів. Як правильно розрахувати їх норму?

Збалансоване харчування для занять в тренажерному залі

Як вже говорилося, дотримуючи всі правила, можна прискорити наближення заповітного результату. Головне, щоб спортсмени знаходили в собі бажання і час на приготування корисної їжі. А ось тут починається найскладніше. Піти купити продукти, скласти раціон, розрахувати БЖВ, приготувати їжу, упакувати її для транспортування на роботу чи на відпочинок – зможуть далеко не всі спортсмени. А от скористатися послугами сервісу по доставці збалансованої їжі на будинок зможе кожен.
Компанія Organic Food пропонує доставку правильної їжі додому чи в офіс. Тут кожна людина зможе вибрати для себе оптимальну лінійку харчування, підходить йому за калоражу, по поєднанню білків, жирів і вуглеводів, по кількості прийомів їжі. Найбільш придатною для тих, кого цікавить дієта для тренувань у тренажерному залі, можна вважати лінійку харчування Balance. Середня калорійність добового прийому їжі становить 1800кк, і передбачає п’ятиразове харчування протягом усього тижня або тільки по буднях. При необхідності, можна скористатися допомогою менеджерів і консультантів сайту, і підібрати для себе індивідуально відповідну лінійку харчування зі зменшеною калорійністю. Це дозволить всім, хто займається в тренажерному залі, забути про приготування їжі, про постійному зважування порцій і розрахунку БЖВ, про те, що потрібно поспішати в магазини до закриття, щоб купити продукти. Про все це та багато іншого вже подбали працівники компанії Organic Food, надавши вам можливість харчуватися збалансовано і правильно, і при цьому, зручно і смачно.