Всі ми знаємо, наскільки важливим питанням для кожної жінки є питання ваги, зовнішнього вигляду, схуднення і дієт. Напевно, кожна жінка хоч раз в житті пробувала на собі дію дієти. І багато жінок, спробувавши ту або іншу дієту, розчаровувалися, не отримуючи тих результатів, на які вони розраховували.
Так, далеко не кожна дієта може принести очікувані результати. Але не тому, що вона нікчемна або не дієва, а тому що організм кожної людини індивідуальний, а значить і підхід до кожного з них необхідний індивідуальний. До того ж, не варто забувати і про те, що чоловічі і жіночі організми відрізняються один від одного. І якщо говорити про дієти, дієта для тренувань для жінок повинна носити індивідуальний характер.

Що їдять при дієтах жінки?

Якщо Ви займаєтеся спортом, ходите на тренування і намагаєтеся стежити за власною вагою, то Ви повинні знати і розуміти, що вживати в їжу необхідно тільки корисні і низькокалорійні продукти. Тільки такі продукти, у поєднанні з тренуваннями і фізичними навантаженнями, здатні привести Ваш організм до тих результатів і цілей, які ви ставите перед собою. В основному – це схуднення і зниження ваги, а також підтримання свого організму і тіла в цілому в здоровому і красивому вигляді.
Дієта для тренувань для жінок передбачає, насамперед, вживання таких продуктів, як:

  • Овочі.
  • Різноманітна Зелень.
  • М’ясо птиці.
  • Молочні продукти з низьким відсотком жирності.
  • Ягоди.
  • Фрукти.

Такі продукти містять в собі мінімум калорій, але при цьому кількість в них вітамінів просто зашкалює.
Більше калорій міститься в таких продуктах, як крупи, макаронні вироби (тверді сорти), але при цьому вміст вуглеводів дозволяє розглядати їх в якості корисних, які забезпечують організм необхідною енергією. Вживання таких продуктів додасть сил для щоденних тренувань, не даючи при цьому організму відкладати зайві кілограми.

Основні принципи дієти для жінок при тренуваннях

Якщо говорити про правильне і здорове харчування для тих жінок, які ведуть активний спосіб життя, варто згадати і про основних принципах:

  • Готувати їжу потрібно на пару або запікати в духовці. Такий метод термічної обробки продуктів дозволяє зберегти максимальну кількість корисних речовин в продуктах.
  • Дотримуватися правильного прийому їжі по часу. Краще всього приймати їжу порційно через рівні інтервали часу, що дорівнюють 150 хвилинам. Дотримуватися такого режиму потрібно кожен день в один і той же час.
  • Абсолютно вся їжа повинна бути максимально збалансована за вуглеводів, білків і жирів індивідуально для кожного організму. Тут до уваги береться рівень активного способу життя, вік, вагу і зріст.

На жаль, при активному способі життя далеко не кожна жінка може дозволити собі стежити за таким режимом харчування. Наша компанія пропонує свою допомогу в підборі раціонального харчування, приготування корисних страв для кожного свого клієнта.
Наші професійні тренери допоможуть визначитися з меню, а наші кухарі готують правильну, здорову, збалансовану їжу, розкладаючи кожне блюдо по порціях. Таким чином, Ви можете харчуватися правильно, підтримуючи часовий режим і дієтичний, не відриваючись від свого звичного ритму життя. Кожна страва нашого меню – це корисні, смачні та якісні продукти, вживання яких принесуть користь Вам у Ваших прагненнях скинути зайві кілограми і підтримувати своє тіло в здоровому і красивому вигляді.