Що саме важливо для чоловіків, які займаються у тренажерних залах? Правильно, м’язи, їх ріст і набір маси. Саме м’язи, їх рельєф, створюють зовнішній вигляд тіла, на яке приємно дивитися. Але для того щоб мати таке тіло мало лише виконувати вправи, докладаючи фізичну силу. Для того щоб тіло виглядало підтягнутим, струнким, гарним, необхідно також дотримувати режим правильного харчування. Такий режим передбачає, і калорійність їжі, і її корисні властивості, і режим прийому по часу, і питний режим.
Основним принципом «нарощування» м’язової маси при заняттях спортом для чоловіків вважається вживання їжі, калорійність якої вище, ніж належить. Таким чином, витрачаючи енергію на спортивні вправи, організм відкладає ще й корисні речовини в ріст м’язів. А організм при цьому відчуває приплив енергії, молодість і підтримку.

Основні принципи дієти для чоловіків

Дієта для тренувань для чоловіків передбачає дотримання таких основних принципів, як:

  • Режим харчування. Кількість прийомів їжі на добу не повинно бути менше п’яти, але і не перевищувати кількості в сім разів.
  • Калорії, білки, жири і вуглеводи при кожному прийомі їжі повинні бути правильно розраховані, збалансовані в кожній страві, абсолютно при кожному прийомі їжі.
  • Раціон повинен бути збалансованим, містити багато вуглеводів.
  • Питний режим повинен дотримуватися у строгому порядку. За один день чоловік, при дотриманні дієти, повинен випивати не менше 2,5 літрів очищеної води.

Якщо дотримуватися цих основних принципів, то 70% поставленої мети буде досягнуто. Решта 30% можна досягти, виконуючи вправи в тренажерному залі.

Розрахунок збалансованої їжі при дієті від професіоналів

Так, дієта і заняття спортом – це похвально, такий спосіб життя повинен мати кожна людина. Але, на жаль, не у кожної сучасної людини в наш час є вільна хвилинка на те, щоб закупити продукти, розрахувати їх калорійність, а потім ще й приготувати їжу з них.
Дієта для тренувань для чоловіків передбачає вживання великої кількості білків, жирів і вуглеводів. Наша компанія пропонує приготувати тижневе меню, розділене на порції, розраховане за кількістю калорій, білків, жирів і вуглеводів з найбільш корисних і якісних продуктів.
Якщо Вас цікавить підбір меню, наші дієтологи і фітнес-тренера будуть працювати з Вами в індивідуальному порядку, підбираючи для Вас ті страви, які принесуть максимальну користь. Наші шеф-кухарі приготують для Вас збалансовані страви, розділивши на порції. Таким чином, Ви зможете правильно харчуватися, дотримуючись своєї дієти, скидаючи зайві кілограми, але при цьому забезпечуючи свій організм найбільш корисними речовинами і мікроелементами.
Страви, запропоновані нашими кухарями для чоловіків, що дотримують дієту при тренуваннях, передбачає обов’язкову наявність таких продуктів, як м’ясо, яйця, крупи, макаронні вироби з твердих сортів пшениці, овочі. Всі ці продукти проходять самі корисні для збереження вітамінів термічні обробки, надаючи організму можливість насититися і отримати заряд енергії.
Тепер, замість того, щоб витрачати час на покупки і готування, Ви можете займатися в тренажерних залах і не турбуватися про прийоми здоровою, живильної, якісної їжі!