Дієта для набору м’язової маси для чоловіків, базується в першу чергу на харчуванні з профіцитом калорій, необхідно вживати більше калорій, ніж Ви здатні витратити за день. Без спеціальної дієти для набору м’язової маси для чоловіків підвищується ризик набрати виключно жирову масу, замість необхідної м’язової. Ваша добова норма споживаних калорій повинна бути приблизно на 20% більше, ніж витрачається, враховуючи середні показники, це приблизно 2600-2700кк.
Дієта для набору м’язової маси для чоловіків передбачає: чітко продуманий, збалансований, розрахований по КБЖВ (кількістю калорій, білків, жирів і вуглеводів) різноманітний раціон харчування на кожен день. При дієті для набору м’язової маси для чоловіка повинен бути дотриманий баланс: білки (30-35%), жири (10-20%), вуглеводи (50-60%). Не можна також забувати про частоту прийомів їжі, розклад і питний режим. Рекомендуємо є 5-7 разів на день, певне, однаковий час, випивати від 2х літрів води і більше під час перерв між їжею, нагадуємо, що не варто забувати про різноманітність у раціоні, а також про те, що необхідно споживати більше енергії, ніж Ви витрачаєте. Раціон, що сприяє набору м’язової маси повинен складатися на 65% з висококалорійних продуктів, на 30% з овочів і фруктів.
Дієта для набору м’язової маси для чоловіків обов’язково повинна включати в себе м’ясо, відмінно підійде, наприклад — птиця, молочні продукти, яйця і рослинні білки.

Протеїн для набору м’язової маси

Протеїном, або іншими словами білку відводиться важлива роль у системі харчування для збільшення м’язової маси. Білок можна отримати з продуктів харчування зазначених вище, існує сироватковий, яєчний, казеїновий, соєвий види білка, а також спеціальні гейнери, які також допускаються до вживання і включення в дієту, метою якої є набір маси, при посилених фізичних навантаженнях.
Лінійка «Power» компанії Organic Food, спрямована на набір м’язової маси розрахована БЖВ, а також відповідає співвідношенню всіх необхідних параметрів. Вас чекає смакове різноманітність, а також порятунок від рутинної готування і походів по магазинах, їжа доставляється в будь-яке зручне для вас місце. Довір турботу про своє харчування професіоналам!