Дієта для ледачих працює чи ні? Ні, не працює. Це, якщо коротко. Дієти самі по собі не працюють. А якщо ви ще і ледачий/ая, то тут взагалі все безнадійно.

Хто питає про дієту?

Як не дивно, таке питання може задати тільки ті люди, які хочуть схуднути. У 95% випадків. Тому, що люди, які набирають масу, як правило, досить інтенсивно тренуються, тому про лінь і мови не йде. Їм би один раз в тиждень відпочити, але це не лінь, а втому. Але люди, які хочуть бути стрункими, красивими, а зараз прибувають у вельми непривабливому вигляді, чомусь можуть собі дозволити лінь. А дієта – це свого роду виправдання, щоб не робити серйозних зусиль над собою.

Працюють дієти?

Про те, що дієти не працюють, всі знають дуже давно. Але, навіть для себе самого, не кажучи вже про друзів і близьких, хочеться створити видимість бурхливої діяльності. Ви ж не сидите на місці, ви сидите на дієті, якийсь час. По закінченню дієти, в черговий раз, ви переконуєте себе і всіх «глядачів», що не виходить у вас. Кістка широка, генетика, спадковість, та що завгодно, головне, щоб правдоподібно. І здається, ви переконали навіть самого себе, але навіщо? Навіщо витрачати час, сили, здоров’я, нарешті?

Наслідки дієт

Дієти бувають дуже навіть не безневинними. У результаті них можна останнє здоров’я пустити за вітром. Якщо ви проводите тривалі дієти і часто, то це загрожує серйозними наслідками для здоров’я. Порушення обміну речовин, гормонального фону вашого естетичного вигляду, захворювання органів травлення і т. д. Дієти можуть бути небезпечними для здоров’я. Ефект може з’явиться, але настільки короткочасний, що шкода і користь не співставні. У самому питанні «Дієта для ледачих працює чи ні?», вірно лише одне слово «працює»!

Щоб чогось досягти, треба працювати!

Якщо ви вирішивши будувати будинок, ви зробите проект будинку, оберіть ділянку, де він буде розташовуватися, купіть всі будматеріали, наймаєте робітників, які повинні будуть втілити задумане. А чому ви так недбало ставитися до свого тіла? Тут точно така ж робота повинна бути: вибрати проект свого майбутнього тіла – тобто задатися метою, як ви хочете себе бачити – худим і підтягнутим або великим і накачаним. Потрібно задуматися про те, де ви будите «ліпити» своє нове тіло, тобто визначитися зі спортзалом. Будматеріалами у вашому випадку, послужать продукти харчування. Для якісного будинку, потрібні відповідні матеріали. Так само і в харчуванні. Якщо ви твердо вирішили зайнятися собою, будьте ласкаві вибрати для себе якісні та безпечні продукти. Це досить складно в наш час, де навіть на упаковці можуть написати не зовсім правдиву інформацію.

Головні будівельники вашого тіла – це Organic Food

Тому ваше «будівництво» потрібно довірити професіоналам, які знають про «будматеріали» у вигляді кбжу абсолютно все. Це, звичайно ж дієтологи компанії Organic Food по доставці збалансованого харчування. Вони вибудували таку ланцюжок бжу програми для схуднення FIT, що у вас не залишиться жодного шансу не схуднути. У меню раціону FIT ви знайдете таку різноманітність страв, яке ви за місяць не з’їдали. Ви завжди думали, чим менше їси, тим більше худнеш? OF розвіє цей шаблон. Ви будете худнути багато їсти! П’ятиразове харчування, в яке входить і макарони, соуси, мису і морепродукти, бургери і смачні десерти, фірмові торти і запіканки. Це і багато чого іншого, ви будите їсти кожен день. І худнути! Казка? Точно! Це казково смачно і дуже корисно! Якщо ви втомилися від нескінченних підбирань дієт, які не працюють, як ми вже з’ясували; якщо у вас сформована чітка мета, ми допоможемо до неї дійти найкоротшим шляхом!