Погодьтеся, мати струнке, підтягнуте тіло, з «кубиками» на животі для чоловіка – це красиво, сексуально і привабливо. Саме тому багато чоловіків не просто мріють стати володарем такого тіла, а роблять для цього певні кроки.
Першим кроком на шляху до здоров’я і підтягнутою фігурі стає крок за поріг тренажерного залу. Саме там чоловік починає займатися спортом, зміцнює свої м’язи і «будує» тіло.
Але бодібілдинг – це не просто заняття спортом в тренажерному залі і виконання певних груп тренувань. Бодібілдинг – це ще і правильне харчування, здатне підтримувати здоров’я всього організму в цілому.

Основні етапи бодібілдингу

Однією з найбільш дієвих програм харчування, яка працює над питаннями нарощування маси м’язів, зменшуючи при цьому жировий прошарок, вважається дієта бодібілдера для схуднення. І складається така дієта з трьох основних етапів:

 • Набір м’язової маси.
 • Ускладнення тренувань на предмет сили.
 • Сушка тіла.
 • Кожен з даних етапів є самостійним, тому змішувати їх в єдине ціле не рекомендується. В результаті правильного підходу і відносини до бодібілдингу можна досягти хороших результатів у процесі зміни форм і параметрів власного тіла в потрібному руслі.

  Правильне харчування при бодібілдингу

  Обов’язковою умовою при заняттях бодібілдінгом є стеження за набором м’язової маси, що, в свою чергу, передбачає процес проходження правильному харчуванню. Таке харчування передбачає розрахунок калорійності кожного продукту і співвідношення в них білків, жирів і вуглеводів в щоденному раціоні протягом досить тривалого часу.
  Дієта бодібілдера для схуднення повинна дотримуватися дуже строго контролюватися кожен день. Дуже важливо стежити за тим, щоб витрата енергії на тренуваннях не тільки поповнювався з кожним прийомом їжі, але й перевищував його. Такий режим харчування самі бодібілдери називають харчуванням з надлишком.
  Для бодібілдерів нормальним харчуванням в області калорійності, вважається те, яке містить в собі від 2500 до 2700 ккал на добу. Такий розрахунок калорій враховує і витрата енергії в тренажерному залі. Але не варто забувати і про те, що кожен організм індивідуальний, тому кожна людина повинна визначити калораж тільки для себе.
  Харчуватися в режимі бодібілдингу рекомендується від 5 до 7 разів на день, при цьому інтервали між прийомами їжі повинні бути однаковими. Питний режим теж дуже важливий, при заняттях бодібілдінгом випивати за день потрібно не менше 2 літрів очищеної води.
  Погодьтеся, розраховувати калорії, купувати здорові і корисні продукти, а потім ще й готувати їжу з них – досить затратні у тимчасовому сенсі заняття. Враховуючи це, наша компанія пропонує готувати страви з найбільш корисних і якісних продуктів для бодібілдерів.
  Штат нашої компанії – це професійні тренери, дієтологи і кухарі, які будуть стежити за Вашим харчуванням. Тренер підбере меню для кожного свого клієнта індивідуально, а шеф-кухар приготує корисні страви і розділить їх порційно. Все, що потрібно від Вас – займатися в тренажерному залі і приймати готові порції їжі з урахуванням тимчасового режиму!
  Такий підхід до бодібілдингу дозволить займатися основним, безпосереднім процесом «будівництва» свого тіла, не відволікаючись на походи в магазини, підрахунки калорій, підбір продуктів по білках, жирах і вуглеводах. Замість цього наші клієнти можуть проводити час в своє задоволення в тренажерних залах, займаючись улюбленою і корисною справою!