Заняття бодібілдінгом передбачають періодичне зміна форм і параметрів тіла, спрямовані на досягнення результатів. Крім сушіння для одержання рельєфу, болибилдеры також стежать за набором м’язової тканини. Досягти такого ефекту можна тільки гармонійно поєднуючи навантаження і правильне харчування, розрахувавши калорійність та співвідношення БЖВ в щоденному раціоні. Якщо сушка триває приблизно 5-8 тижнів, то набір м’язової маси може бути більш тривалим, залежно від індивідуальних параметрів організму і потрібних результатів спортсмену.
Дієта бодібілдера для набору м’язової маси повинна строго дотримуватися і контролюватися. Необхідно подбати про те, щоб вживання білків, жирів і вуглеводів було дозованим. Набір мас м’язів відбувається в тому випадку, коли рівень отриманої з їжею енергії вище витраченого протягом дня. Тобто, харчування з надлишком, як іноді називають його спортсмени з бодібілдингу.

Важливі принципи харчування при нарощуванні м’язової маси

Перше, на що необхідно звернути увагу, це калораж. Оптимальним вважається вживання 2500-2700кк на добу з урахуванням фізичних навантажень в спортзалі. Проте ці критерії можуть бути підібрані індивідуально, і змінитися в більшу або меншу сторону.
Також варто приділити увагу графіком прийомів їжі. Рекомендується їсти 5-7 разів на день з однаковим інтервалом між прийомами їжі. Не варто забувати про питному режимі, і щодня випивати від 2 до 4 літрів очищеної води.
Для того, щоб забезпечити організму профіцит харчування, важливо приділяти час і увагу на підрахунок калорій, білків, жирів і вуглеводів в кожній порції і денному раціоні в цілому, готувати різноманітну їжу, яка крім спортивних результатів, буде приносити і смакове задоволення. Враховуючи, що сучасна людина живе у величезному темпі, і знаходити час на приготування 5-7 різних страв щодня зможуть лише одиниці. Як бути тим, кого цікавить дієта бодібілдера для набору м’язової маси? Легко і просто! Скористатися послугами сервісу по доставці спортивної збалансованої їжі Organic Food.

Що пропонує Organic Food бодібілдерам?

Правильне харчування в процесі набору м’язової маси передбачає вживання в їжу великої кількості вуглеводів. Вміст білків і жирів залишається на рівні 30/20% відповідно. Це означає, що страви, які вживаються бодібілдером, повинні приблизно на 50 відсотків складатися з вуглеводів. Ідеальний вибір з цією метою – м’ясо, молочні продукти, рослинний білок, а також вживання складних вуглеводів.
Щоб позбавити спортсменів від розрахунку БЖВ, походів по магазинах і приготування їжі, компанія Organic Food пропонує лінійку харчування Power. Саме вона спрямована на набір м’язової маси, і містить збалансовані по КБЖВ продукти. Раціон підготовлений на весь тиждень, що дозволить спортсменам регулярно, за графіком, приймати їжу в будь-якому зручному місці, і при цьому не хвилюватися про те, що організм недоотримає потрібних елементів. Це виключено! Меню складається дієтологами і спортсменами, і результативність лінійки харчування перевірили на собі вже сотні бодібілдерів. Оцініть всі переваги доставки збалансованої і правильної їжі!