Так уже повелося вважати, що правильне харчування – це не смачна, одноманітна, позбавлена смакових фарб їжа. Зазвичай, коли говорять про ПХ, мимоволі відразу спливає образ тарілки з несолоною гречкою і вареної курячої грудкою. Чомусь саме цей набір продуктів асоціюється з користю і здоров’ям. Все вірно, це дійсно одні з складових раціону правильного харчування. Але далеко не всі.

Різноманітність в ПХ

Правильне харчування – це в першу чергу різноманітний раціон. Якщо вживати одну гречку і курку ви, по-перше, через тиждень або почнете кукурікати, або вити вовком від нудьги і авітамінозу. У раціоні здорової людини повинні бути білки, жири і вуглеводи. Навіть десерти на правильному харчуванні – це цілком прийнятний прийом їжі в денному раціоні. Але про них пізніше. Зараз поговоримо про бжу.

Що таке білки і в яких продуктах містяться?

Отже, білки – це м’ясо, яйця, молочні продукти, морепродукти, горіхи і насіння. Нестача білка позначиться на вашому стані здоров’я, шкірі, волоссі, нігтях, а найголовніше м’язах. Їх просто не стане. Білки – це та постійна складова, яка допомагає будувати ваш м’язовий скелет. Якщо їх прибрати, це буде досить сумне видовище. Багато хто, дотримуючись думки, що для схуднення або сушіння, потрібно урізати вуглеводи, а білки вживати в необмеженій кількості, дуже помиляються. Надлишок білків загрожує захворювання нирок і печінки, при поганому функціонуванні здатні отруювати організм продуктами розпаду.

Що таке вуглеводи і продукти їх містять?

Завдяки достатньому споживання вуглеводів ви ходите, працюєте, відпочиваєте, мрієте, плануєте. Це ваша енергія, життєва сила. Не буде вуглеводів – не стане руху. Вуглеводи поділяються на швидкі і повільні. Ви вживаєте швидкі вуглеводи, якщо їсте:

  • борошняне (всілякі випічки);
  • солодощі у вигляді меду, цукру, цукерок та інших кондитерських виробів;
  • газовану воду;
  • солодкі фрукти, в яких мало клітковини, такі як хурма, банани…
  • всілякі соуси, кетчупи та майонези;
  • будь-який алкоголь.

Це не правильні вуглеводи, від яких користі ніякої, а шкоди на особу, і на живіт, боки, попу…
А тепер список корисних – повільних вуглеводів:

  • не солодкі і помірно солодкі фрукти і ягоди;
  • всі овочі, крім картоплі, кукурудзи і гарбуза;
  • і звичайно зернові – всі види каш.

Вживаючи такі вуглеводи, ви ніколи не видужаєте.

Раціони ПХ від Grow Food

Компанія Grow Food, яка в своїх раціонах, пропагує здорове, збалансоване харчування врахувала всі нюанси дієтології і склала лінійку з 5 раціонів. У кожному з них ви знайдете абсолютно досконалі меню на тиждень, у складі яких виключно корисні складові, які не дадуть вам шансу залишитися в поганій формі.

Невже можна торт?

Окреме місце займають десерти на правильному харчуванні, які у меню від GF зустрічаються кожен день, навіть у раціоні FIT для схуднення. Мигдальні мафіни з амарантового борошна, сирні десерти з різними начинками, панакота, запіканки, фірмовий банановий і чорничний торт, панкейкі і багато інші смаколики чекають саме на вас. Це не реклама кондитерського заводу! Це правильне харчування від GF.
Основна фішка усіх десертів правильного харчування в їх інгредієнтах. Саме складові страви дозволяють нам регулювати калораж. Зараз, для багатьох відкриються очі, але при правильному харчуванні можна їсти навіть шоколад, навіть молочний. Але, якщо вам захотілося з’їсти десерт, то їжте його в першій половині дня, бажано до 12 годин дня. Наприклад, в меню для схуднення FIT від GF, десерт може бути тільки на сніданок і ланч. У другій половині дня можна їсти деякі десерти, якщо ви спрямовуєте свої зусилля на набір м’язової маси.
Замовляйте готові раціони збалансованого харчування Grow Food. З нами завжди смачно, ситно і корисно!