Про правильному харчуванні сказано вже чимало і його принципи багато вивчили напам’ять, тому іноді повторення одного і того ж починає втомлювати. Але навіть у такої побитої темі можна знайти таку інформацію, яку знає далеко не кожен. Отже, цікаві факти про правильне харчування.

Ми думаємо про їжу близько ста разів на день

Так-так, протягом дня нам доводиться близько 100 разів приймати харчові рішення. Тут є маленька підказка від одного дієтолога: якщо дев’яносто разів була обрана корисна їжа, то решта десять можна і дозволити собі кулінарні вольності. Дійсно, для того, щоб бути у формі і зберігати здоров’я зовсім не потрібно ставати аскетом і харчуватися тільки бездоганно правильно. Тому раз у тиждень можна без шкоди дозволити собі шматочок торта (не весь торт), і одне тістечко, і тарілку пельменів. Виняток можуть становити хіба що спортсмени на етапі сушіння – там все строго, скільки не думай.

У молоці з пониженим вмістом жиру більше кальцію

Виявляється, жир витісняє кальцій, тому витісняючи жир з молока (але не повністю, трохи жиру залишимо), на виробництві підвищують кількість кальцію в кожній чашці. До речі, кістки організму повністю оновлюються за сім років, так що ще є можливість зміцнити скелет у кожного. Крім того, приємним бонусом у такому молоці буде зниження кількості насичених жирів – їх їсти треба, але зовсім трохи.

Роздільне харчування з недоведеною ефективністю

Саме так: ефективність роздільного харчування науково не доведена. Всі інші заяви голослівні і не мають достатньої дослідницької бази (пари колег і просто самих по собі схудлих знайомих замало). Ось порядок прийому – це інше питання. Оскільки рослинна їжа (овочі і фрукти) перетравлюються переважно в кишечнику, то їх краще «пропускати вперед», а тільки потім їсти крупи і м’ясо. Тоді вдасться уникнути бродіння і здуття живота.

Здорове харчування можна замовити на дім

Це дійсно так. І справді можна зробити так, щоб вам привозили в коробочках не локшину і картопля фрі, а прекрасні здорові сніданки-обіди та вечері, плюс перекусик, якщо передбачений. Для цього достатньо звернутися в компанію Grow Food – і правильне харчування з доставкою додому буде вашим порятунком від кулінарних марафонів. Всі страви складалися кращими фітнес-тренерами Дніпра і готувалися командою високопрофесійних кухарів. Таким чином, замість шкідливих жирних і калорійних страв до вас додому приїде збалансоване меню, яке подарує відчуття ситості і задоволення собою.

Їсти після шостої можна

І навіть потрібно, якщо ви лягаєте після 10 вечора. Досить їсти останній раз за три-чотири години до сну – цього цілком достатньо, щоб їжа перетравилася і не заважала організму спокійно відпочивати. Крім того, якщо дуже хочеться їсти, а на годиннику вже дев’ять вечора – спокійно випийте склянку не дуже жирного кефіру і не мучте себе. Від такого перекусу зайвих калорій не додасться і шлунок не буде перевантажений.

Меню правильного харчування може складатися з неповторюваних страв

Причому тут навіть не йде мова про те, що куряча грудка з сіллю і куряча грудка з петрушкою – це різні страви. Тут йдеться про компанії Grow Food, яка готова надати своїм клієнтам семиденне меню без повторюваних страв, причому всі вони ресторанного рівня і збалансованого складу. Якщо ви вважаєте, що це дійсно цікаві факти про правильне харчування, то просто зайдіть на сайт компанії і перевірте всі їх дії – вони реально працюють.