Про необхідність харчуватися правильно нас вчать з дитинства, пояснюючи про користь і шкоду тих або інших продуктів, наполягаючи на їх вживанні в їжу щоденно або періодично. Звичайно, змусити дитину відмовитися від солодощів на користь свіжих овочів – дуже важко. Тільки з віком ми розуміємо, що нашому організму дійсно потрібно більше овочів і фруктів, а також інших корисних продуктів, щоб залишатися здоровими, красивими, виглядати чудово і так само себе почувати.
Про правильне харчування, як правило, сучасні люди починають замислюватися тоді, коли організм подає перші тривожні сигнали у вигляді зайвих кілограмів, недостатньої активності або поганого самопочуття. І ось тоді ми остаточно приймаємо для себе рішення харчуватися правильно, збалансовано, рахувати калорії, кількість білків, жирів і вуглеводів, готувати різноманітні страви. Але, приступивши до цього, стикаємося з масою проблем.
Перша проблема – брак часу. Купувати продукти, вести розрахунки, готувати кожен день – втомлює, і далеко не всі можуть виділити у своєму щільному робочому графіку стільки часу на харчування. Друга проблема, з якою стикається людина – фінанси. Адже в магазині не продають 100 грам червоної риби, 100 грам м’яса або певних овочів, необхідних для раціону на один день (цифри наведені умовно). А значить, вам необхідно буде придбати цілу тушу риби, грудку, хоча б півкіло овочів, і так далі. В принципі, багато продукти успішно зберігаються в холодильнику протягом кількох днів, але більшість корисних властивостей губляться при зберіганні, так і зовнішній вигляд залишає бажати кращого.
Як бути? Припинити правильно харчуватися? Або витрачати величезні гроші? Невже бюджетне правильне харчування меню не може бути різноманітним і корисним? Звичайно, може, і допомагає в цьому своїм клієнтам компанія Organic Food.

Співвідношення ціни та якості в Organic Food

Заглянувши на сайт компанії Organic Food, ретельно вивчивши меню і вартість страв, можна зробити висновок, що правильне харчування може бути доступним за ціною, корисним для організму, і при цьому ще й бути смачним і красивим.
Враховуючи, що кожна з запропонованих лінійок харчування орієнтована на різні цілі і має ряд відмінностей від інших, стає зрозуміло, що в її меню – продукти постійно змінюються, доповнюються, взаємозамінні і поєднуються.

Головні принципи складання раціону

Умовно можна назвати декілька принципів, яких дотримується компанія Organic Food і її дієтологи при розробці меню. Це:

  • Імпортозаміщення. Багато екзотичні фрукти і овочі дуже корисні, але і серед наших є чимало овочів і фруктів, які по користь нічим не поступаються, а іноді і перевершують заморські.
  • Харчування по сезону. Це дозволяє складати бюджетне правильне харчування меню, з вигідним ціноутворенням.
  • Замість традиційних перекусів – повноцінне блюдо, яке заповнює запаси енергії і вітамінів, продовжує робочі ресурси організму людини. Раціон складається з п’яти або семи страв, які рекомендується приймати з однаковим інтервалом протягом дня, щоб уникнути зривів, переїдання, і збоїв в роботі ШЛУНКОВО-кишкового тракту.

Враховуючи, що кількість клієнтів компанії Organic Food постійно зростає, закупівля продуктів тепер здійснюється оптовими партіями, а значить, ціни на них дешевше. Це теж впливає на кінцеву вартість страв.
Незалежно від того, працюєте ви в офісі і хочете знизити вагу, або весь день проводите на ногах і при цьому відвідуєте спортзал, займаючись бодібілдінгом, в меню компанії Organic Food для вас обов’язково знайдеться лінійка правильного харчування, зі збалансованим КБЖВ, а ваше харчування буде бюджетним і вигідним.