Абсолютно не важливо ви набираєте масу або худнете, найголовнішим пунктом, завдяки якому ви досягнете мети, буде завжди харчування. Правильно харчуєтеся, старанно, тренуєтеся – отримуєте результат. Якщо з цього ланцюжка випадає спорт, м’язи ви не накачаєте, але форма гарна буде, завдяки харчуванню. А ось якщо випаде харчування, а спорт залишиться, ви можете цілими днями пропадати в спортзалі, на тренуваннях, результату не буде ніякого. Ваше тіло буде пухке, скоріше всього отекшее і безформне, хоча спортом то ви займаєтеся!

Вісімдесят відсотків успіху залежить від харчування.

Саме завдяки харчуванню, ви можете набирати вагу, сушитися, надавати рельєф. Тобто саме воно дозволяє вам «гратися» з вашими формами. А тренування вже все коригують. Не може бути людина, яка професійно займається бодібілдінгом, жирним. Це вже буде жирний бодібілдер, який втратив форму і скоріше всього вже або не займається взагалі або не займається професійно спортом, що в свою чергу виглядає жалюгідно і комічно.

Важливість розрахунку бжв

Рихлість тіла не вітається ніде. Тому так важливо розраховувати бжу при наборі маси. Людям, які намагаються набрати, а не прибрати, процентне співвідношення бжу кардинально різні. Ви повинні пам’ятати, що при наборі маси приблизно ви повинні тренуватися дуже інтенсивно. А це є величезним стресом для організму. Тіло ж, в свою чергу, усуває результат стресу. А за рахунок чого це відбувається? Звичайно ж за рахунок харчування. Вуглеводи – енергія, сила, завдяки якій ви можете рвати штангу з досить пристойним вагою однією рукою. І білки – будівельний матеріал ваших м’язів. У вашому випадку, для того, щоб набрати, приймати потрібно набагато більше, ніж віддавати. Це не означає, що тренуватися потрібно менше, а більше. Це буде якраз той самий ефект жирного бодібілдера. Тому, тренуйтеся старанно, а їжте в два рази краще. Варто пам’ятати, що співвідношення кілограм ваги і грам їжі – досить вагома частина всіх обчислень. Так, наприклад, для набору маси на 1 кг ваги слід вживати в середньому 2 г білка і вище. Вуглеводи на 1 кг ваги – 4-6 р. Жири 1 г на 1 кг ваги.

Ваш кращий друг і помічник OF

Якщо у вас стоїть мета – набір маси, то в цій задачі вашим кращим другом і помічником буде компанія Organic Food, яка спеціально для вас розробила комплекс меню POWER для ефективного набору м’язової маси. Вам не доведеться самому складати таблиці, графіки їжі, вираховувати калораж, бжу, зважувати без кінця свою їжу, піклується про те, щоб їжа була різноманітною. Все це за вас вже зробили дієтологи і кухаря OF. Особливо вразить різноманітність. Ви будете харчуватися п’ять разів на день, і за цілий тиждень, жодна страва у вас не повторитися. Наші професійні дієтологи дуже ретельно обчислювали бжу при наборі маси для кожного з страв. У підсумку, вийшло дуже смачне, корисне і красиве меню, яке відповідає вашому вимогу. У середньому, денний раціон набирає 2700 ккал. Зробивши замовлення від раціону OF ви отримаєте збалансоване, правильне п’ятиразове харчування, з різноманітним меню, чудово смачними і естетично апетитними стравами. Наші кухарі, щодня готують для вас страви зі свіжих, якісних продуктів, уникаючи в їх складі шкідливі речовини такі як глютен, пальмова олія, загусники і т. д. Неможливо недооцінювати важливість харчування як в повсякденному житті звичайної людини, так і спортсмена. Тому нашими клієнтами є як професійні, виступають спортсмени, так і люди, які ведуть здоровий спосіб життя, щоб підтримувати своє тіло у формі.