Ідеали краси, навеиваемые людству, змушують людей змінювати себе, працювати над собою, удосконалювати свою фігуру і зовнішність. Хтось місяцями і роками бореться із зайвою вагою, відмовляючи собі в задоволенні з’їсти солодке або борошняне. Інші люди, навпаки, прагнуть набрати м’язову масу, і однією з причин такого рішення є спорт. Загалом, багато прикладають масу зусиль на досягнення поставленої мети. Але є й ті, хто задоволений своєю вагою, хто почуває себе чудово у своїх параметрах, і не вважає за необхідне слідувати моді на зовнішність. Однак варто враховувати, що якщо людина схильна до набору ваги або його втрати, то підтримувати свої дані – це теж складне завдання, до вирішення якої варто підходити правильно.
Для того, щоб підтримувати вагу стабільним, кількість калорій, які надходять з їжею в організм, повинна дорівнювати кількості калорій, що витрачаються протягом дня при заняттях спортом, на роботі. Якщо ви з’їдаєте більше, ніж зможете витратити – відкладення жиру і набір маси неминучий. У зворотному випадку, коли харчування недостатньо калорійне, а фізичні навантаження інтенсивні, людина худне. Сьогодні ми поговоримо про те, яким має бути співвідношення БЖУ для підтримки ваги, і як забезпечити собі надходження необхідної кількості БЖУ в організм.

Як харчуватися, щоб утримувати вагу?

Як ми вже говорили, кількість енергії, що надходить має дорівнювати витратам під час фізичної активності. Для цього важливо подбати про те, щоб правильно підібрати калораж, і вирахувати оптимальний баланс білків, жирів і вуглеводів. Це дозволить отримувати необхідні елементи і речовини, які впливають на здоров’я і самопочуття, на красу і фігуру. БЖВ для підтримки ваги можна розрахувати індивідуально, відштовхуючись від:

 • ваги;
 • віку;
 • зростання;
 • способу життя;
 • фізичних навантажень.

Для цього існують різні формули, виведені дієтологами і професорами медицини. Але, чесно сказати, розібратися в тих формулах, підрахунках і коефіцієнтах зможе не кожен. Та й не кожна людина зможе в домашніх умовах знаходити час, щоб вважати БЖУ, калорійність, вага порцій. І, до того ж, попередньо потрібно витратити час на похід в магазин і приготування їжі, складання різноманітного меню на тиждень, і так далі. Позбутися від необхідності всім цим займатися можна легко і швидко, з допомогою компанії Organic Food. Вона вважатиме за вас КБЖВ, складе раціон, приготує їжу і доставить до вас в офіс або додому. Погодьтеся, це дуже зручно. Збалансована, корисна, правильна їжа, підібрана з урахуванням ваших індивідуальних особливостей і потреб, забезпечить тривале і надійне підтримання ваги.

Живлення від Organic Food для втримання ваги

Як вважають фахівці, щоб людина протягом дня міг залишатися активним і енергійним без шкоди для здоров’я, його добова норма білків повинна дорівнювати 1 г на 1 кг маси тіла, для жирів показник 1,1 г також на 1 кг ваги, а вуглеводи повинні надходити з розрахунку 4 г на кілограм ваги. Звичайно, це ідеальний варіант, який для всіх працювати однаково не може. Адже у всіх різний вагу і зріст, у чоловіків і жінок обмін речовин також відрізняється, і потреби у людей теж різні. Тому, компанія Organic Food підготувала для своїх клієнтів кілька лінійок харчування, які відрізняються:

 • по калорійності;
 • за співвідношенням білків, жирів і вуглеводів;
 • за кількістю прийомів їжі протягом доби.

Рекомендуємо звернути увагу на наступні лінійки харчування, які допоможуть уникнути набору ваги і дозволять утримувати ваш вага стабільним:

 • FIT.
 • DAILY.
 • DAILY plus.
 • BALANCE.
 • Інші.

В залежності від вашого способу життя, від активності і фізичних навантажень, можна підібрати оптимальний для вас харчування, яке буде доставлятися на будинок, приносити користь для організму і задоволення. Серед нутрієнтів в стравах компанії Organic Food відсутні шкідливі компоненти, основний упор зроблений на овочі та фрукти, а також заміну «шкідливого» м’яса і борошняних страв корисними складовими.
З харчуванням Organic Food утримувати вагу можна завжди, в будь-якому віці, і з задоволенням.