Для здорового організму з хорошим метаболізмом наявність невеликих жирових відкладень є нормою. Але поява пухкого живота і боків свідчить про те, що стався збій в обміні речовин, і пора вжити заходів. В першу чергу необхідно переглянути раціон. Збалансована дієта стане важливим кроком на шляху до схуднення живота. Варто розуміти, що точково позбутися від жирових відкладень за допомогою одного лише правильного харчування неможливо. І тут на допомогу приходять силові й аеробні навантаження.

Вважай калорії і худни

Організм влаштований так, що надлишок одержуваної енергії він накопичує у вигляді жирових відкладень про запас. Трапляється це в результаті систематичного переїдання, вживання смаженої їжі, фаст-фуду, всіляких солодощів, газованих напоїв, алкоголю та інших продуктів з високою харчовою цінністю. Вся справа саме в калорійності їжі. За даними Росспоживнагляду в середньому добова норма калорій в залежності від способу життя становить:

  • Для жінки – від 1800 до 3050 ккал;
  • Для чоловіка – від 2100 до 4200 ккал.

Важливу роль грає фізична активність, наприклад, для офісних працівників потреба в енергії буде нижчою, ніж для людей, чия робота передбачає постійні фізичні навантаження. Поточний вагу, зріст, вік також мають значення. За даними Всесвітньої Організації охорони Здоров’я (ВООЗ) калорійність раціону повинна бути в середньому на 500 ккал нижче добової потреби, якщо ви маєте намір схуднути. Необхідно також стежити за співвідношенням БЖВ в стравах. Дієта для схуднення живота повинна містити лише 20-30% білків, стільки ж вуглеводів і до 40% корисних ненасичених жирів.
Наша лінійка харчування «Fit» повністю відповідає зазначеним нормам. Меню включає 5 страв на 1200 ккал/добу. Протягом 5-ти або 7-ми днів ви будете харчуватися різноманітно і збалансовано! Шоколадні млинці, курячі нагетси, сирно-шоколадні кульки, запіканки, тори і супи – все це входить в раціон, який дозволить вам швидше наблизитися до мети. Дієтичне харчування не обов’язково має бути несмачним – ми підготували для вас дійсно вишукані страви, в тому числі, різноманітні десерти, але з точно розрахованої енергетичною цінністю.
Досягнувши бажаного результату, ви зможете змінити меню, переключившись на лінійку «Daily» або «Balance», щоб підтримувати тіло в тонусі. Смачна і корисна їжа повинна стати частиною вашого способу життя, тоді ви назавжди забудете про зайві кілограми!

Спорт для підтягнутості тіла!

Схуднути в області живота, сидячи на дієті, вийде, але для досягнення бажаного результату в короткі терміни потрібно приділити увагу і спортивним тренуванням. В цій частині тіла спалюються жирові відкладення в останню чергу, також проблемою може стати і обвислая шкіра, але вирішити ці проблеми допоможуть аеробні навантаження:

  • Пробіжки, піші прогулянки в помірному темпі, плавання;
  • Заняття з обручем і вправи для талії (нахили з власною вагою або гантелями);
  • Стрибки зі скакалкою.

Для надання тонусу м’язам і формування рельєфу потрібно 2-3 рази на тиждень приділяти час тренувань преса й попереку. Всього 30-40 хвилин фізичних навантажень в день дозволять вам незабаром оцінити результат. І пам’ятайте, що плоский живіт – результат не тільки старанних тренувань, але й правильного, збалансованого, дієтичного харчування, яке для вас розробили наші фахівці.